פורטל היהלומים של ישראל

פורטל היהלומים של ישראל

פרויקט שיווק באינטרנט עבור פורטל היהלומים של ישראל

תכשיטים מבוקשים

ישנם פלאי טבע רבים, לחלקם אנחנו נמשכים מאז ומתמיד: המראה המרהיב והניצוץ שהם יוצרים אצלנו (תרתי משמע), הופכים את התכשיטים למוצר מבוקש בכל בית. התוצאה – עלייה מתמדת בביקושים שמביאה לריבוי של חנויות למכירת תכשיטים, שצצות כפטריות אחרי הגשם. מאות חנויות שמוכרות תכשיטים בצורה רגילה או מקוונת מביאות לפעמים יותר נזק מתועלת ומבלבלות את הלקוח: אפשר ללכת לאיבוד בקלות בתוך המבחר האינסופי של החנויות והתכשיטים, תוך בזבוז זמן רב בחיפוש אחר התכשיט הרצוי. מה הפתרון?

היהלום שבכתר – פורטל יהלומים

פורטל היהלומים – פורטל התכשיטים של ישראל, הופך את החיסרון בריבוי חנויות תכשיטים ליתרון ענק עבור הלקוח. במקום להסתובב באינספור חנויות, רגילות או ווירטואליות, האתר מאגד מגוון עצום של תכשיטים במקום אחד. כך, במרחק של הקלקה אחת נגלה לעיני הלקוח עולם שלם של תכשיטים במגוון גדלים, צורות, צבעים ויצרנים. כדי להפוך את בחירת התכשיט לתהליך פשוט ואינטואיטיבי, האתר מצויד במסכי צפייה ייחודיים המאפשרים השוואה בין תכשיטים, חיפוש לפי סוג התכשיט, מחיר, איזור ועוד.

כיצד הפך פורטל יהלומים למותג מצליח?

כאשר מדובר בתכשיט המיועד לאדם חשוב ומיוחד, אי אפשר להסתפק בפחות מהטוב ביותר וכאן נכנס לתמונה פורטל יהלומים כפתרון חדשני מסוגו. אך האם די בכך כדי להפוך למותג המוביל בתחום? ישנם כאמור מאות אתרי אינטרנט בתחום התכשיטים, ולכן גם פתרון מצוין יבלע בקלות בתוך כמויות המידע העצומות אליהן נחשף הלקוח. כיצד אפשר בכל זאת להפוך את אתר האינטרנט לסניף מצליח של העסק?

OmniPresent – איתנו העסק שלכם שווה יותר

הפיכת העסק לבר מציאה (findable) תהפוך אותו לנגיש יותר עבור הלקוחות, ותגדיל את ההזדמנויות להגדלת ההכנסה וכמות הלקוחות. איך עושים את זה? אנחנו ב OmniPresent ניצור עבורכם נקודות גישה אינטרנטיות שיגדילו את החשיפה לעסק שלכם במנועי החיפוש, בניית בלוגים,כתיבת אתרים, פורומים ופלטפורמות נוספות.

הודות לביצוע פעולות אלו של שיווק באינטרנט, פורטל התכשיטים תרגם את יתרונותיו למובילות עסקית ולהצלחה כספית. רוצים להפוך למותג מוביל?

צרו עימנו קשר וגם אתם תוכלו להיות המובילים בתחומכם.