פוליטי ווטש

Politiwatch

פרויקט שיווק באינטרנט עבור חברת פוליטי ווטש.

לעשות את הבחירות הנכונות

מי שמצביע משפיע? לא אם תשאלו מאות אלפי אנשים, שמרגישים עד כמה אי אפשר לסמוך על המילים שיוצאות לפוליטיקאים מהפה. אז מדוע בכל פעם שנבחרי הציבור מדברים אנחנו לא יודעים למה להאמין? תארו לעצמיכם שהיה אפשר לקחת אמירות חשובות של פוליטיקאים, לבדוק אותן בפינצטה ולהגיע למסקנה ברורה: האם יש אמת בדברים? מה שעד לא מזמן היה בגדר פנטזיה בלבד הופך למציאות, שמאפשרת לנו לבחור במי שבאמת מייצג את דעתנו.

איך אפשר לחשוף את האמת?

כולנו יודעים שדברי הפוליטיקאים רחוקים מלהיות עובדה מוגמרת. לעומת זאת, את הבסיס העובדתי שעומד מאחורי כל אמירה אפשר לבדוק כדי להבין אחת ולתמיד: האם יש אמת באמירותיהם? זהו הרעיון שעומד מאחורי פוליטי ווטש, עמותה ללא כוונת רווח שהקימו שני קינן וספי קלר – שני סטודנטים מהאוניברסיטה העברית, שמאסו גם כן במצב הקיים והחליטו לעשות מעשה.

Politi Watch – איך זה בעצם עובד?

המיזם השאפתני מבוסס על מודל מצליח זוכה פרס פוליצר, אליו נחשפו שני וספי בעת הצפייה בדיווח של CNN על המרוץ לנשיאות בארצות הברית. במהלך הדיווח הופנו הצופים לאתר בדיקת עובדות המאפשר להם לבחון את מידת מהימנותן של אמירות נבחריו. אופן הפעולה של פוליטי ווטש מבוסס על אותו עקרון: בחינה מעמיקה של אמירות נבחרי ציבור חשובות ודירוגן בסולם של 1 עד 5: 1- לא נכון, 5- נכון. הדירוג מבוסס על בדיקה יסודית שמבצעים תחקירנים מקצועיים, שבסיומה מתגבשות התוצאות.

האתר של פוליטי ווטש, האמת של כולנו

אחד העקרונות החשובים של הדמוקרטיה הינו זכות הציבור לדעת. אחרת איך היינו יודעים למי להצביע לקלפי? כדי שהמידע החשוב שמלקטת פוליטי ווטש יהיה נגיש לקהל הרחב, אנחנו באומני פרזנט בנינו עבור העמותה אתר תדמית המגשים את חזונה ללא כל תמורה.

האתר מציג בצורה ברורה אך מפורטת כל תחקיר – על שלל פרטיו וממצאיו. כדי לספק מקסימום נגישות למידע, ניתן לחפש באתר אמירות של נבחרי ציבור לפי מפלגה, שם או חיפוש חופשי באמצעות מנוע החיפוש המובנה.

אומני פרזנט: למצוא את האמת הקלות

עבורנו, שיווק באינטרנט הוא כלי רב עוצמה שמאפשר לעסקים ואנשים להפיץ את הבשורה שלהם לאחרים. אנו גאים בזכות שנפלה בחלקנו לקחת חלק במאמץ להחזרת אמון הציבור בנבחריו. ללא ספק מדובר בבשורה שהפצתה הינה בעלת חשיבות ציבורית עליונה, ולכן התנדבנו לסייע בהפיכתה לנגישה עבור כל אזרח במדינה.