מנטקה

מנטקה

ייעוץ בבניית פורטל הקונדיטוריה הישראלי

עלייה מתמשכת ברמת החיים לאורך העשורים האחרונים הביאה לפריחתה של תרבות קולינארית ענפה בישראל. הקציצות של סבתא נשארו טעימות כבעבר, אך לצדן צצות מסעדות גורמה המגישות מנות מוקפדות שכל כולן חוויה קולינארית.  גם תחום המתוקים צועד באותו הכיוון, אך עדיין נמצא בחיתוליו ומצריך הכוונה של אנשי מקצוע שיספקו לחובבי האפייה הרבים מידע מקצועי. הצורך העמוק באוטוריטה מקצועית שתעשה קצת סדר בעולם הקונדיטוריה הוליד את מנטקה – אתר הקונדיטוריה הישראלי.

בניית אתר – מתחילים מהיסודות

כמו תכנון של בניין, גם בניית אתר אינטרנט מוצלח תלויה במידה רבה באיתנות יסודותיו. עוצמתו של האתר נגזרת מהשלד שלו: מבנה האתר, הידידותיות של ממשק המשתמש, הנראות שלו וכמובן בחירת המילים הנכונות. לצד עבודת השיווק האינטרנטי השוטפת, בנייה נכונה של אתר תגדיל בצורה משמעותית את היכולת שלו להצליח. לעומת זאת, שיווק באינטרנט של אתר שאינו ידידותי למשתמש יביא את הגולש עד הבאר מבלי שהוא ירצה לשתות ממנה…

מתן פתרון שיווקי כולל לצרכי הלקוח

תובנה חשובה זו גרמה לבעלי פורטל מנטקה לפנות לאומני פרזנט לצורך ליווי תהליך הבנייה וההעלאה של האתר לאוויר. צוות חשיבה רב תחומי מטעמנו סיפק מענה הוליסטי לצרכי האתר, תוך תרגום המטרות השיווקיות לפעולות מעשיות שימשכו את תשומת הלב של קהל המטרה. פעולות אלו כללו מתן הנחיות ברורות לאנשים שאמונים על בניית האתר ועל כתיבת התכנים. אומני פרזנט ליוותה את מנטקה צעד אחר צעד עד לעליית האתר לאוויר, לשביעות רצונם המלאה של אנשי החברה.

אומני פרזנט: כאשר מטרות מושגות…

עם עליית האתר לאוויר זכתה מנטקה לתגובות נלהבות והפכה עד מהרה לפורטל המוביל של עולם הקונדיטוריה בישראל. מנטקה מרכזת חדשות, קורסים, מונחים ואתרים מומלצים המשמשים דרך קבע את חובבי הקונדיטוריה הרבים שפוקדים את האתר מידי יום.

באמצעות תכנון נכון, תהליך הבנייה ימתיק גם את ביצועי האתר שלכם…