מונלייט – צילום סטילס שיווקי

מונלייט – צילום סטילס שיווקי

פרויקט קידום בגוגל עבור חברת מונלייט.

Moonlight הוא סטודיו לצילום שיווקי המנוהל על ידי ענת זילברמן גנדלין. ענת, אשר בין לקוחותיה העיקריים נמצאת גם חברת האופנה קום איל פו, היא צלמת מקצועית והעבודה בסטודיו מונעת מתוך הבנה כי תמונה היא הכלי השיווקי החזק ביותר.  הסטודיו יוצר ללקוחותיו לא רק תמונות אלא גם תדמית. הסטודיו מאובזר למשעי ומתאים להפקות וצילומים בהיקפים גדולים וקטנים כאחד. לסטודיו ניסיון בצילום מוצרים שיווקי הכולל בתוכו – צילום תכשיטים שיווקי, צילום מוצרים, צילומי תדמית ואדריכלות, צילומי פורטרטים ועוד.

תמונה אומנם שווה אלף מילים אבל אין ספק שאלף מילים משלימות לתמונה הן שיכולות להפוך אותה לעסק מצליח ביותר. החשיבות של תמונות מחד מאוד ברורה ויש מי שמרגיש כי כל תמונה יכלה לשרת את המטרות השיווקיות של העסק (גם זאת שצולמה במצלמה ביתית). מאידך, עסקים רבים לא רואים את התרומה הגדולה שיכול צילום שיווקי להעניק למיתוג וקידום המוצר או השירות שלהם. לכן ,האתגר הוא כפול – מחד יש להציג בצורה מקצועית את היכולות של צילום שיווקי על ידי איש מקצוע ולא חובבן ומצד שני להבהיר לעסקים את החשיבות של הצילום לקידום מוצרים שהם פחות "פוטוגנים".

הגישה ההוליסטית של הקידום האורגני בגוגל אשר יוצרת לסטודיו – findability, נקודות גישה רבות אשר מאפשרות מציאה קלה של הסטודיו על פי מילות מפתח הרלוונטיות לסל המוצרים שלו, מאפשרת השגה של המטרות לעיל ועוד. OmniPresent יצרה כמות רבה של "דלתות כניסה" אינטרנטיות אשר מאפשרות הגעה לסטודיו גם של מי שמבין את החשיבות של צילום מוצרים ומחפש חומר בנושא בעזרת בלוג מקצועי, מאמרים שיווקים והוכחות אינטרנטית רחבת היקף כמו גם "דלתות כניסה" יזומות בקהלי יעד ששירותי הסטודיו מאוד מתאימים להם – גם אם אין הם יודעים זאת עוד. בצורה כזאת האינטרנט הופך להיות לא רק הפנים של העסק אלא גם סניף מצליח אשר זוכה לחשיפה ומספק מספר רב של לקוחות. כל זאת על ידי יצירת תכנים מקוריים ומקצועיים אשר מקדמים את הסטודיו בשלל הפלטפורמות האינטרנטיות החל מפורומים, דרך אתרי מאמרים,אתרי שיתוף תמונות  וכלה בשיווק באינטרנט דרך מדיה חברתית רשתות חברתיות ומקצועיות.

מי שמרגיש שדרך שיווק קונבנציונאלי הוא אינו מצליח להגיע לקהלי יעד פוטנציאלים רק מפני שהם עדיין לא מבינים את חשיבות השירות יכול להרוויח רבות משירותי OmniPresent. הרשת היא מקור אין סופי ללקוחות פוטנציאלים אולם חשוב להיעזר באנשי מקצוע בתחום בכדי לדעת כיצד לעשות זאת בדרך הקלה, היעילה ובעיקר המהירה ביותר.

צרו קשר היום