גמלה שירותי ייעוץ פנסיוני

גמלה שירותי ייעוץ פנסיוני

סיפורים קורעי לב המתפרסמים חדשות לבקרים חושפים את המציאות הבלתי אפשרית בה חיים אלפי קשישים, הנאלצים להתקיים מהקצבה הזעומה של ביטוח לאומי.

בשל כך ובעקבות עלייה מתמשכת בתוחלת החיים גוברת המודעות לחשיבות החיסכון הפנסיוני. שינויי חקיקה מבורכים של השנים האחרונות הביאו לכך שכל אחד מאיתנו  מפריש מידי חודש כספים לחיסכון הפנסיוני ויכול לבחור לאיזה תכנית להצטרף.

אך המגוון הגדול של התכניות הפנסיוניות הפך לג'ונגל שבו כספים רבים מהחיסכון הפנסיוני עלולים ללכת לאיבוד בעקבות בחירה בתכנית לא מתאימה. כאן בדיוק נכנס לתמונה הייעוץ הפנסיוני.

גמלה שירותי ייעוץ פנסיוני

חוסך ממוצע מפסיד בממוצע מאות אלפי שקלים עד הפנסיה בעקבות הצטרפות לתכנית שאינה בהכרח מתאימה לצרכיו. מדוע זה קורה? רובנו אמנם יודעים עד כמה חשוב החיסכון הפנסיוני, אך עדיין חסרה מודעות להבדלים בין בעלי המקצוע השונים המספקים ייעוץ פנסיוני. בין אותם הבדלים בדיוק מסתתר הכסף הגדול שאף אחד לא טורח לספר לנו שאנחנו מפסידים ברגעים אלו ממש.

גמלה שירותי ייעוץ פנסיוני מספקת שירותים אובייקטיביים של יועץ פנסיוני ששמים את צרכי הלקוח במרכז. לקוחות גמלה זוכים לליווי מלא לאורך כל התהליך – משלב ההמלצות ועד לביצוען מול הגופים השונים. השירות המקצועי שמספקת גמלה חסך כבר מאות אלפי שקלים לעשרות לקוחות מרוצים, אך לא הספיק לבדו כדי לשווק באינטרנט חברה הנמצאת בתחילת דרכה. זה כבר התפקיד שלנו…

קידום אורגני בגוגל לגמלה

בעקבות הפנייה של גמלה האתגר שלנו במסגרת הקידום האורגני בגוגל היה כפול: מצד אחד ליצור מודעות לחברה ולתחום שלא מוכרים מספיק ע"י ציבור הגולשים. מצד שני להתחרות ראש בראש עם השחקנים הגדולים ביותר בשוק הישראלי – סוכני ביטוח מטעם חברות הביטוח ויועצים פנסיוניים בבנקים.

נענינו לאתגר הגדול בשמחה, ורתמנו את צוות החשיבה של אומני פרזנט לטובת ייזום פעילות שיווקית משולבת. השיווק באינטרנט של גמלה בגישת ה internet findability הייחודית כלל יצירת נקודות גישה אינטרנטיות באתר החברה ובבלוג מקצועי שהוקם במיוחד. באמצעות טכניקות מגוונות של שיווק במנועי חיפוש, נקודות הגישה שיצרנו עלו לראש תוצאות החיפוש של גוגל במגוון ביטויי מפתח. כתוצאה מכך גדלה התנועה לאתר ועמה גם כמות הפניות של לקוחות פוטנציאליים.

סיפור ההצלחה של גמלה הוא הוכחה נוספת לעוצמתו של הקידום האורגני בגוגל ככלי היעיל והמשתלם ביותר לקידום אפקטיבי של עסקים בכלל, וכאלו הנמצאים בתחילת דרכם בפרט.