בית הספר לידידות

בית ספר לידידות

בית הספר לידידות הינו שיטה חדשנית ודרך חיים השואפת למיצוי הפוטנציאל האנושי המלא של כל אדם.

המונח "בית-ספר" מייצג את הלמידה, במקום טיפול הפסיכולוגי המסורתי, כאמצעי להפקת שינוי – ואילו קונספט ה"ידידות" כוונתו למקצוע.

מקצוע הידידות הוא תשתית להצלחה בכל מה שתלוי בקיום מערכות יחסים. התיאוריה מאחורי השיטה מבוססת על כך כי חשיבה אנליטית מצוינת כאשר אנו עוסקים במכשירי חשמל או במנועי מכוניות שם זיהוי התקלה ואיתור מקורותיה אכן מספק לנו את הפיתרון לתיקון. אולם כאשר מדובר בבני אדם חייבים ליישם סוג אחר של חשיבה – חשיבה ידידותית ויצירתית. מייסדו של "בית הספר לידידות", רפי יעקובי הינו כפסיכולוג קליני-פסיכו-דינאמי. בין ספריו נמנים רבי המכר  "בית ספר לידידות", "הפסיכולוג כידיד", "ידידות עם ילדים", "להיות זוג" ו"שינוי ידידותי".

בתהליך הקידום בגוגל של "בית הספר לידידות" הוגדרו שתי מטרות על – מיתוג מחודש של רפי יעקובי כאוטוריטה בתחומו וקידום השיטה בקרב קהלי יעד רחבים תוך כדי מתן הסברים יעילים על השיטה החדשנית. מיתוג מחודש משמעו רענון הזיכרון הקולקטיבי ולכן חשוב מאוד היה לעשות לרבים את החיבור בין שמו של רפי לשמה של השיטה החדשנית – שניהם היו מוכרים בקרב קהלי יעד ספציפיים אולם החיבור הראוי לא היה קיים. כמו כן חשוב היה להטמיע את השיטה בקרב קהלי יעד חדשים. פועל יוצא מהאפקטיביות של השיטה לרבים הינו כי קהל היעד רחב מאוד. כאשר מדובר בקהלי יעד אשר יחד מרכיבים המון חשוב מאוד לפרק אותם בצורה מתודית ולהתאים לכל קהל שיווק המתאים לו אישית. שיווק אינטרנטי מאוד אפקטיבי למטרה זאת שכן ניתן בעזרת מדיה חברתית, בלוגים ואתרי מאמרים מקצועיים להגיע למגוון רחב של אנשים ולפנות אליהם בצורה שמתאימה להם ישירות.

מצד אחד מושקעים מאמצים רבים בקידום מסורתי בגוגל  "מסורתי" – SEO ומאידך יוצרים תוכן ייחודי המפולח לקהלי יעד. השימוש בשלל הפלטפורמות המתקדמות ביותר בתחום השיווק האינטרנטי מאפשרות פריסה של "בית הספר לידידות" לכל אורכה ורוחבה של הרשת והגעה למקסימום חשיפה. החשיפה הרבה יוצרת – findability, היכולת למצוא בקלות רבה את האתר של בית הספר לידידות, את רפי יעקובי, מידע של השיטה ועוד.

מי שמעוניין למתג את עצמו מחדש ולקדם רעיונות ושירותים חדשנים לקהלי יעד רחבים כדאי לו לפנות לOmniPresent עוד היום. בעזרת ניהול מוניטין נעזור לכם לא רק לשנות, להמציא מחדש ולהוציא את התדמית החדשה שלכם לעולם אלא גם לשמר אותה לאורך זמן. השיטה הגישה הייחודית שלי לקידום אורגני תאפשר לכם להעביר את המסר שלכם בצורה הטובה ביותר לקהל הרחב ביותר.