אזולאי רואי חשבון

Azulay CPA

פרויקט שיווק באינטרנט עבור חברת אזולא רואי חשבון.

"בתור רואה חשבון הנמנה על לקוחות אומני פרזנט, אני יודע שכל עסק צריך רואה חשבון מיומן כדי להתקיים – ואת שירותי אומני פרזנט לשיווק באינטרנט כדי להתקדם".

עצמאים ובעלי עסקים עומלים מידי יום כדי להביא הבשורה שלהם לאנשים אחרים. אך במסגרת השגרה הלוחצת, מבלי לשים לב, כסף רב עשוי להישאר על הרצפה – מבלי שאפילו נדע. למשל, האם אתם מקבלים את מלוא הטבות המס שמגיעות לכם? בחירת רואה חשבון עם קבלות יכולה לעשות הבדל גדול בשורה התחתונה, שלא לדבר על הראש השקט שמתפנה לניהול העסק. לקוחותיו של אלעד אזולאי מעידים שהוא בדיוק רואה החשבון הזה. אך האם הוא רואה תוצאות בדמות גיוס לקוחות?

שיווק באינטרנט: האתגר של אלעד אזולאי

אחת ההחלטות החשובות ביותר שכל עצמאי או בעל עסק צריכים לקבל היא בחירת רואה החשבון, המסייעת למימוש הפוטנציאל העסקי. ואיך מממשים את הפוטנציאל השיווקי? על מנץ למנף את המוניטין המוצלח שלו בעולם ראיית החשבון, פנה אלינו אלעד אזולאי לצורך קבלת ייעוץ שיווקי. כבר מתחילת הדרך האתגר היה ברור: להפוך בעל מקצוע מוערך, שאינו מוכר בזירה האינטרנטית, לבר מציאה ברשת באמצעות בניית תכנית פעולה לשיווק באינטרנט.

אז-אולי שיווק באינטרנט?

בתור התחלה, צוות החשיבה של אומני פרזנט העניק לאלעד אזולאי ייעוץ שיווקי ממוקד, שמטרתו להפוך את רואה החשבון למותג מוביל בתחומו באינטרנט. בשלב הבא ההמלצות תורגמו לפעולות בשטח, שנועדו ליצור נוכחות אינטרנטית בנקודות מפגש מרכזיות של קהל המטרה: עסקים קטנים ובינוניים. שיווק באינטרנט בגישת ה Internet Findability סייע לנו להשיג את המטרה בשני שלבים עיקריים.

ראשית, בעקבות הייעוץ השיווקי יצרנו נקודות גישה בתוך אתר התדמית של אלעד אזולאי ומחוצה לו, המבוססות על כתיבה שיווקית מקצועית. המטרה: לספק לקהל היעד מידע בעל ערך, שימצב את רואה החשבון כאיש מקצוע מוביל בתחומו. שנית, קידמנו את נקודות הגישה בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש, באמצעות טכניקות מתקדמות לשיווק באינטרנט. שיטות אלו הקנו לנקודות הגישה בולטות מרבית בקרב ביטויים מובילים, השגורים בפה (ובמקלדת) של  אנשים המחפשים רואה חשבון באינטרנט.  

והתוצאה? חוק המספרים הגדולים

כמו בראיית חשבון, כך בשיווק באינטרנט: המספרים לא משקרים… בעקבות הפעילות השיווקית הממוקדת, הצלחנו ליצור נוכחות אינטרנטית שהגדילה את התנועה לאתר של אלעד אזולאי והביאה לגידול מתמשך במעגל הלקוחות. כך הפך אלעד לחסיד נלהב של שיווק באינטרנט – אחרי הכול, מי אם לא רואה חשבון יודע שמספרים לא משקרים…